להתראות כתמים כהים. שלום עור זוהר

ביי ביי כתמים כהים. שלום עור זוהר

ניוואה סלולר לומינוס 630 נגד כתמים כהים, חדשנות פורצת דרך לטיפול מתקדם בכתמים כהים ולמראה עור זוהר. לתוצאות נראות לעין תוך 4 שבועות.

העוצמה של לומינוס 630

מסייע להפחתת כתמים כהים למראה עור זוהר

סלולר לומינוס 630 נגד כתמים כהים, הוכח כיעיל בטיפול בכתמים כהים הנוצרים בעקבות שלושה גורמים עיקריים - חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים והזדקנות של העור. שלושה גורמים אלה יוצרים חוסר איזון של המלנין בעור המוביל לתוצאה של כתמים כהים.
[{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"680","Y":"125","XMobile":"680","YMobile":"125","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"חשיפה לשמש","Copy":"במהלך החשיפה לשמש, העור מייצר מלנין באופן טבעי הגורם לעיתים לפיזור לא אחיד הבא לידי ביטוי בהופעתם של כתמים כהים על העור הנקראים: כתמי שמש","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"540","Y":"455","XMobile":"540","YMobile":"455","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"שינויים הורמונלים","Copy":"שינויים הורמונלים המתרחשים למשל במהלך הריון או במהלך גיל הבלות, יכולים לגרום לייצור מוגבר של מלנין הבא לידי ביטוי בהופעתם של כתמים כהים","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"585","Y":"825","XMobile":"585","YMobile":"825","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"הזדקנות העור","Copy":"ככל שהעור שלנו מתבגר, ייצור המלנין הופך פחות מדויק ויכול לגרום להיווצרותם של כתמים כהים","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"730","Y":"990","XMobile":"730","YMobile":"990","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"דלקות בעור","Copy":"כתמים כהים עלולים להופיע כסימנים לאחר דלקות בעור כמו אקנה","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]}]

אפקטיביות

תוצאות נראות לעין תוך 4 שבועות ושיפור מתמיד בשימוש לאורך זמן

4 weeks

4 שבועות

כתמים נראים לעין בהירים יותר

8 weeks

8 שבועות

עוצמת הכתמים הכהים פוחתת בכ - 50%

12 weeks

12 שבועות

שיפוור מתמיד בשימוש קבוע *
"גוון עור אחיד 60%+
עור פנים זוהר 62%+"

*בשימוש קבוע, דירוג סובייקטיבי, מחקר של 12 שבועות עם לומינוס 630 סרום לטיפול מתקדם בכתמים כהים, 34 נשים (2018)

מדע

רכיב פורץ דרך

LUMINOUS630


לומינוס 630 הינו תוצר של 10 שנות מחקר קפדני. המדענים של ניוואה לקחו על עצמם אתגר של פעם בחיים - לייצר מחדש את האנזים האנושי המייצר מלנין. בעזרת אנזים זה, נבדקו יותר מ -50,000 רכיבים פעילים במספר סבבי אופטימיזציה, כאשר מולקולת 630 הייתה האפקטיבית ביותר בתהליך וויסות המלנין וכתוצאה מכך בהפחתת כתמים כהים.


לומינוס בעל פעולה כפולה ברמת התא

LUMINOUS630

מוצרים

שגרת לומינוס 630 נגד כתמים כהים

סלולר לומינוס 630 סרום לטיפול מתקדם בכתמים כהים

הסרום משלב את הרכיב פורץ הדרך שלנו - לומינוס 630, בריכוז הגבוה ביותר שלו, ומכיל ויטמין E וחומצה היאלורונית. הסרום מעניק את הטיפול היעיל ביותר בכתמים כהים בעזרת פעולה כפולה - הוא מפחית את עוצמת הכתמים הכהים ומסייע למניעת הופעתם של כתמים כהים חדשים בשימוש באופן קבוע, למראה גוון עור אחיד וזוהר. תוצאות נראות לעין תוך 4 שבועות. הפורמולה בעלת מרקם קליל וטקסטורה עדינה המאפשרת לסרום להיספג במהירות בעור הפנים. מתאים לכל סוגי העור

סלולר לומינוס 630 תחליב יום עם מקדם הגנה SPF50 בעל פעולה משולשת

תחליב היום מגן מפני התכהות של כתמים קיימים, עוזר למנוע הופעתם החוזרת של כתמים כהים ומסייע בהאטת קצב הזדקנות העור. התחליב משלב את החדשנות של לומינוס 630 עם מקדם הגנה SPF50, חומצה היאלורונית הפועלת ברמת התא וויטמין E. מעניק מראה עור מט. התחליב הינו עדין לעור הפנים ומתאים לכל סוגי העור.

אופן השימוש

שגרת טיפוח יומית למראה עור זוהר

בבוקר

על עור פנים נקי, ראשית יש להניח את סלולר לומינוס 630 סרום לטיפול מתקדם בכתמים כהים ולעסות בעדינות עד לספיגה. לאחר מכן, יש להניח את תחליב היום עם מקדם הגנה SPF50 בעל הפעולה המשלושת.

בערב

על עור פנים נקי, יש להניח את סלולר לומינוס 630 סרום לטיפול מתקדם בכתמים כהים ולעסות בעדינות עד לספיגה. לאחר מכן, ניתן להמשיך עם שגרת טיפוח הערב שלך.

ניתן להשתמש בסדרת לומינוס 630 עד 4 פעמים ביום

שאלות נפוצות

תשאלו את המדענים

[{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"8888","Y":"","XMobile":"8888","YMobile":"","HotspotDetail":[]}]

 

מהם כתמים כהים?

כתמים כהים על עור הפנים הם תוצאה של חוסר איזון בייצור מלנין.
מלנין הינו פיגמנט טבעי הנמצא בעור שלנו, והוא אחראי על צבע העור הטבעי של כל אדם. למרות זאת, ישנם מספר גורמים העלולים לגרום לייצור יתר של המלנין, אשר מצטבר באזורים שונים בעור ומביא להופעתם של כתמים כהים ומראה עור שאינו אחיד.

כיצד מופיעים כתמים כהים?

למרות שלחלקנו יש נטיה גנטית להופעתם של כתמים כהים, ישנן מספר סיבות להיווצרותם:

  1. הסיבה הראשונה והנפוצה ביותר, הינה החשיפה לשמש. במהלך החשיפה לשמש, העור מייצר מלנין באופן טבעי הגורם לעיתים לפיזור לא אחיד הבא לידי ביטוי בהופעתם של כתמים כהים.
  2. ככל שהעור שלנו מתבגר, ייצור המלנין הופך פחות מדויק ויכול לגרום להיווצרותם של כתמים כהים.
  3. שינויים הורמונלים המתרחשים למשל במהלך הריון או במהלך גיל הבלות, יכולים לגרום לייצור מוגבר של מלנין שבא לידי ביטוי בהופעתם של כתמים כהים.
  4. כתמים כהים עלולים להופיע כסימנים לאחר דלקות בעור כמו אקנה.

מהו לומינוס 630 וכיצד גיליתם אותו?

בניוואה יש לנו אובססיה לעור, ואנחנו תמיד בוחנים את הביולוגיה של העור על מנת להבין כיצד לתת מענה לצרכים של הלקוחות שלנו
וכך ניגשנו גם לפתור כתמים כהים ומראה עור שאינו אחיד. אנחנו יודעים שכתמים כהים הם תוצאה של חוסר איזון במלנין. אז בחנו מקרוב את שורש הבעיה לכתמים כהים: האנזים שאחראי לייצור המלנין. לאחר 10 שנות מחקר מצאנו רכיב פורץ דרך - לומינוס 630. בהתחלה, ייצרנו במעבדה שלנו את האנזים האנושי שאחראי לייצור המלנין. בעזרת האנזים בדקנו כ-50,000 מולקולות שונות. לאחר מספר סבבי אופטימיזציה, מולקולה מספר 630 הצליחה לאזן את המלנין וכתוצאה מכך להפחית כתמים כהים! 630 היה מספר המזל שלנו, ולכן בחרנו לשלב אותו בשם הסדרה. ככה לומינוס 630 נולד. פריצה דרך חדשנית.

האם לומינוס 630 יעיל ובטוח לשימוש?

חשוב לנו בניוואה שהמוצרים שלנו יהיו לא רק יעילים, אלא גם בטוחים לעור הפנים. לומינוס 630 הוא לא יוצא דופן והוא עבר סדרה של בדיקות מעמיקות לאחר שגילינו אותו. בתחילה בדקנו את בטיחות הרכיב על תרבית תאים בתנאי מעבדה, התוצאות עלו על כל הציפיות שלנו והרכיב הוכח כעדין לתאי העור. לאחר הערכות בטיחות שונות, בדקנו את הרכיב על נסיינים מתנדבים. המבחנים הקלינים הוכיחו יעילות יוצאת דופן בטיפול בכתמים כהים. לבסוף, ערכנו מחקר בעזרת הלקוחות שלנו עם לומינוס 630 לטיפול מתקדם בכתמים כהים וקיבלנו פידבק מדהים:
91% ""המוצר עוזר להעניק לי עור ללא כתמים כהים""
100% ""המוצר הינו סובלני לעור הפנים שלי""
100% ""אני רוצה להפוך את המוצר הזה לחלק בלתי נפרד משגרת טיפוח הפנים היומית שלי""
לומינוס 630 הינו רכיב לטיפול מתקדם בכתמים כהים שהוא גם בטוח לשימוש יומיומי וגם יעיל במיוחד!

מה זה לומינוס 630 וכיצד הוא עובד?

לומינוס 630 הינו פריצת דרך חדשנית של ניוואה. מדובר ברכיב פטנט שנוצר במיוחד לטיפוח מתקדם ובטוח בכתמים כהים. לומינוס 630 פועל ברמת התא ומתמקד במקור להיווצרות כתמים כהים. בעזרת פעולה כפולה - 1. הוא פועל על ריכוזי מלנין קיימים בעור על מנת להבהיר כתמים כהים.
2. בשימוש קבוע, הוא מאזן את ייצור המלנין על מנת למנוע הופעה של כתמים כהים חדשים.
ערכנו מחקרים קלינים על הסרום לטיפול מתקדם בכתמים כהים כאשר בדקנו את העור לאחר 4 שבועות של שימוש בסרום, לאחר 8 שבועות של שימוש בסרום ולאחר 12 שבועות של שימוש בסרום וזה הוכיחח את היעילות יוצאת הדופן של לומינוס 630:
1. תוך 4 שבועות הכתמים נראים לעין בהירים יותר
2. תוך 8 שבועות עוצמת הכתמים פוחת בכ - 50%
3. שיפור מתמיד בשימוש קבוע