קרם ההגנה הנכון

הדרך הבריאה להנות מהשמש. עם מוצרי ההגנה של ניוואה את מוגנת בצורה מושלמת מפני השמש. מוצרי ניוואה סאן יבטיחו שהגוף שלך יעבור את הקיץ בצורה בטוחה ומוגנת.

ניוואה סאן ההגנה המלאה עבורך

הגנה וטיפוח

ניוואה פיתחו  עבורך סדרת מוצרים של הגנה מהשמש בשילוב טיפוח עור הגוף. ניוואה סאן יעילים מהגנה מהשמש ונעימים לעור. 

הגנה מלאה

כמותג ההגנה מספר 1 בעולם, אנו מחויבים למחקר ופיתוח של מוצרים אשר מאפשרים לך ליהנות בשמש בחופשיות ובבטחה. המוצרים שלנו מכילים מסנני UVA ו UVB אשר מונעים מקרני השמש המזיקות לחדור מבעד לעורך ומסייעים לך לשמור על בריאותו. 

איך להשתמש במקדם הגנה נכון?

מה SPF

SPF הינו פקטור של מקדם הגנה המציין את משך הזמן המקסימלי בו ניתן לשהות בשמש מבלי להישרף עם שימוש במוצר הגנה, בהשוואה לשהות בשמש ללא שימוש במוצר הגנה. הרמה של ה SPF הנדרשת תלויה במספר דברים:  גוון העור שלך , סוג העור שלך  מקום וזמן החשיפה לשמש. מדריך ניוואה סאן יסייע לך להתאים את המוצר הטוב ביותר עבורך. חשוב לזכור שמקדם ההגנה מצביע על רמת ההגנה נגד קרינת UVB. מוצרי ניוואה סאן מכילים גם מסנני קרינה נגד קרני UVA.

מוצרי ההגנה של ניוואה סאן הינם עמידים במים נבדקו בקפדנות בהתאם להמלצות בינלאומיות. בנוסף, מוצרי ההגנה של ניוואה סאן לילדים עמידים במים לזמן ארוך יותר - פי 3 ממוצר הגנה רגיל עמיד במים.   

מוצרי הגנה מהשמש מגוון

על מנת שנוכל ליהנות מיתרונותיה של השמש מבלי לפגוע בבריאותנו, חשוב להבין כיצד יש להשתמש במוצרי הגנה מפני השמש. ניוואה פיתחה מגוון רחב של מוצרים אמינים המעניקים הגנה מפני השמש ומטפחים את העור באותה העת. מוצרי ניוואה סאן פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובאופן הנעים והנוח ביותר לשימוש. המגוון הרחב של מוצרי ההגנה של ניוואה סאן מציע הגנה מפני השמש לכולם. לא משנה מה הצורך או ההעדפה שלך, לנו יש את המוצרים שיתנו לך הגנה בטוחה להנאה חופשית בשמש. 

שימוש נכון

יש למרוח קרם הגנה כל שעתיים ואחרי שיוצאים מהמים. קרם הגנה יכול לרדת כאשר מזיעים או במים. 

חשוב לא לשכוח אזורים שקשה להגיע אליהם כמו כפות הרגלים והצד האחורי של האוזניים. 

כמותג ההגנה מספר 1 בעולם, אנו מחוייבים למחקר ופיתוח של מוצרים אשר מאפשרים לך ליהנות בשמש בחופשיות ובביטחה. המוצרים שלנו מכילים מסנני UVA ו UVB אשר מונעים מקרני השמש המזיקות לחדור מבעד לעורך ולגרום לנזק. מגוון מוצרי ניוואה סאן עמידים במים .

קרם הגנה - כל מה שצריך לדעת?

מה הכוונה בהגנה מיידית?

לאחר המריחה של קרם ההגנה של ניוואה סאן אין צורך להמתין וההגנה מקרני UVA ו UVB הינה מידיית. אפשר להנות מהשמש . בנוסף רצוי למרוח קרם הגנה לפני שאתה יוצא לשמש מכיוון שאנחנו נחשפים לקרני השמש גם בדרך לים.

האם ניתן להאריך את זמן ההגנה בשמש על ידי שימוש חוזר בקרם הגנה?

לא ניתן להאריך את אפקט ההגנה. ברגע שנבחר פקטור הגנה מסוים, הוא מגדיר את הזמן המקסימלי בו ניתן להיות חשופים לשמש מבלי להישרף. שימוש חוזר במוצר ההגנה לאחר רחצה או התנגבות מסייע לשמור על רמת ההגנה. 

מה התוקף של מוצרי הגנה מהשמש?

במקרה של מוצר סגור חיי המדף הינם 30 חודשים. בנוגע למוצר פתוח ניתן למצוא בגה האריזה את התוקף של המוצר מרגע הפתיחה . ברוב המקרים זה 12 חודשים.