קרם הגנה לעור הפנים

איך להנות מהשמש וגם לשמור על העור . החלק שחשוף כל הזמן לשמש הינו הפנים . תן לקרני השמש ללטף את עורך ותבני מהשמש בדרך הבטוחה ביותר.

השמש בריאה לגוף ולמצב הוח

השמש היא מקור האנרגיה היחיד המקיים את כל החיים על פני כדור הארץ. השמש מסייעת לגידולים של המזון שאנו אוכלים, שומרת על חום גופנו ומסייעת לגופנו לייצר ויטמין D חיוני. האנרגיה שמייצרת השמש מגיעה אלינו דרך הקרינה אשר לה השפעות מועילות ומזיקות לעורנו ולבריאותנו בעת ובעונה אחת.מרבית האנשים חשים שמחים יותר כאשר השמש זורחת ויש סיבה טובה לכך. אור השמש הינו חיוני ומספק לנו ויטמין D אשר משפיע מבחינות רבות על בריאותנו הפיסית ובעל השפעות ישירות גם על מצב רוחנו ומצבנו הנפשי.   למידע נוסף לחץ כאן 

אור השמש חשוב לויסות של תפקוד הגוף  והרגלי השינה שלנו. אור השמש משפר את מצב רוחנו ובריאותנו הכללית. אור השמש גם מפעיל את מערכת העיכול שלנו, ממריץ את זרימת הדם וחיוני למערכת החיסונית שלנו. עם כל כך הרבה יתרונות, אור השמש הוא לא רק גורם הנאה אלא גם חיוני עבור אורח חיים בריא.    

ההגנה הטובה ביותר לעורך

עור הפנים דק ורגיש יותר מהעור בשאר חלקי הגוף. עור הפנים חשוף לקרני השמש לזיהום קור וכו' , זו הסיבה שעור הפנים צריך הגנה מיוחדת עם קרם הגנה מיוחד שפותח במיוחד לעור הפנים. ניוואה סאן אנטי אייג' לעור הפנים פותח במיוחד לעור הפנים. קרם הגנה שמותאם לעור הפנים מגן על הפנים הרגיש מהשמש ביום יום. את יכולה להנות מקרני השמש ולשמור על עורך בריא וחיוני.

הגוף שלך צריך הגנה נוספת כשאת בחופשה. למרות של כל מוצרי הגנה מהשמש מותאמים גם לפנים , עור הפנים יודה לך אם תשמשי במוצר הגנה מהשמש המותאם במיוחד לפנים.

תסמכי על קרם ההגנה שלך לפנים

NIVEA® SUN Anti-Age Face Cream, with its natural anti-oxidants and its balance of UVA and UVB protective filters, offers reliable and waterproof protection from sunburn and premature skin ageing. It minimises the risk of sun-related allergies and actively prevents fine lines and sun-induced wrinkles. The non-greasy formula makes your skin soft and smooth. 

The new NIVEA SUN Protect & Bronze Face Cream for the face with SPF 30 and SPF 50 provides reliable UVA and UVB protection and supports a beautiful tan at the same time. 

The innovative and waterproof formula absorbs immediately and has a highly effective UVA/UVB filter system, which protects the skin immediately after application. The skin-protecting vitamin E ensures that the delicate facial skin is protected optimally from sunburn and premature skin ageing. 

All Protect & Bronze Sun products contain an extract of liquorice root, which activates the skin’s own melanin production. Melanin is produced naturally by the body and is responsible for protecting and tanning your skin. This will give you a completely natural, beautiful tan, without self-tanning products, and dermatologically proven skin-friendliness.

ניוואה סאן אנטי אייג'  עם הגנה מקרני UVA ו- UVB  מעניקה הגנה אמינה מקרני השמש ומפגיעה בעור . עמיד במים.