היתרונות וההטבות של קרם הגוף הממצק.

קרם גוף ממצק מטפח ומאזן את העור היבש בפעולה אחת. במשך הזמן, העור מאבד את גמישותו והופך פחות מוצק אם מזניחים אותו ולא מטפלים כראוי. גלה כיצד לשמור על עור רך וגמיש עם טיפים לסגנון החיים וקרם הגוף.

ללמוד לגלות את העורך שלך עם קרם הגוף הממצב.

כאשר אנו מתבגרים, העור שלנו משתנה בהתאם. בואי ואמצי שגרת טיפוח נכונה שתשפיע על הגוף להיות מאוזן ושלמור עליו חלק וגמיש.

מדע ההזדקנות:

במהלך החיים שלנו, סוג העור שלנו עשוי להשתנות.אתה יכול לעבור משילוב העור בשנות העשרים שלך ואילו בשנות הארבעים שלך העור הופך יבש יותר.

מה הופך את העור יבש כאשר אנו מתבגרים? בתור התחלה, הגוף שלנו מייצר פחות שמנים טבעיים שעוזרים ללחות בעור שלנו.

התאים גם מתחדשים לאט יותר משהיו כשהיינו צעירים יותר. הנזק מחשיפה לשמש מבלי ללבוש קרם הגנה יכול גם להשפיע על המראה והחוזק של העור שלנו.

אבל לא הכל אבוד. שינוי שגרת טיפוח העור שלך ושימוש במוצרים המותאמים לעור יבש יכולים לעשות את כל ההבדל. קרמים לחות אינטנסיביים כמו NIVEA Firming Body Lotion Q10 Plusמסייעים לשמור על עור רך וגמיש.

 

איך לשמור על איזון העור ב5 שינויים באורך החיים.

שתייה מרובה

הגוף שלך תמיד מרוויח מנוזלים (מצב רוויון),  בין אם זה בעקבות לחות או שתייה מרובה של מים לטובת העשרת העור בהם. שאת בוחרת לשתות מים מאשר שתייה מתוקה או כוס קפה, מעבר לכך שאת מבריאה את העור שלך, את גם עוזרת לו להראות חלק ונעים.

 

איך לשמור על איזון העור ב5 שינויים באורך החיים.

יותר כושר

התעמלות וכושר לא רק עוזר רק בלרדת במידת השמלה שלך. כאשר את הולכת למכון הכושר או מוציאה הכל החוצה בשיעור היוגה שלך או אפילו את מתאמנת בבית באופן קבוע זה מגביר את ייצור הקולגן בגוף ומשפר את זרימת הדם שלך. כך שזה שומר על גמישות העור ומשאיר את העור חלק ומאוזן. 

 

איך לשמור על איזון העור ב5 שינויים באורך החיים.

תפסיקו לעשן

להפסיק לעשן עלולה להיות משימה לא פשוטה, אך אם תעמדי בה תוכלי להפחית שנים מהמראה שלך. העישון פוגע בשכבה האלסטית שבעור שלך, האחראית לשמור את הכל מתוח ואחיד. הסיגריות בנוסף גם מונעים מהחמצן ומשאר החומרים המזינים לעור שלך להספג אשר היותם תורמת לרכות וגמישות העור. 

 

איך לשמור על איזון העור ב5 שינויים באורך החיים.

מרחי קרם הגנה

העור נפגע מתוצאה של חשיפה ממושכת לשמש מבלי להמרח בקרם הגנה בהתאם, וזו אפילו הסיבה העיקרית ביותר להזדקנות העור. כאשר לעור שלך אין הגנה מקרני ה UV הגוף מאבד את הקולגן הטבעי שלו ופוגע בשכבה האלסטית החשובה של העור. שני האלמנטים הללו הם למעשה מה ששומר גם על העור מלהיות מוצק ויציב. 

 

איך לשמור על איזון העור ב5 שינויים באורך החיים.

אימוץ דיאטה בריאה

כמו עם פעילות גופנית, אימוץ תזונה בריאה היא יותר מאשר לשמור על הגזרה. דיאטה טובה מורגשת גם על עור הפנים ונותנת תוצאות של עור רך וגמיש. מצד שני, מזונות מתוקים גורמים לרמות האינסולין לעלות - זה שובר את קולגן הגוף והשכבה הפלסטית שבזמן גם לגרימת קמטים בעור רפוי.

 

מה הם הצרכים של העור היבש?

המפתח לעור שנראה בריא זה לחות ומיצוק. 
עם הגיל, ההשפעה (או הכמות) של אנזים ה Q10, המרכיב בעור ששומר על המיצוק, מתחיל להתמוגג. תכשירי לחות המיכילים Q10 מעניקים לעור את העזרה בה הוא זקוק בכדי לשמור עליו חלק ומתוח.

 

איך לקבל עור גמיש עם הקרם גוף הממצק?

גם אם תעשו את כל הספורט ותייהיו הכי בכושר בעולם, העור שלכם עדיין יצטרך עזרה נוספת. גלו את היתרונות של קרם הגוף לעור מזדקן.

מה כלכך מיוחד בפורמולת Q10+ של ניוואה?

הנוסחה של ניואה :Q10+ נועדה בשביל לעזור לעור לשקם את הופעתו. 
התכשיר:  NIVEA Firming Body Lotion Q10 Plus לא רק מתמודד עם עור יבש, אלא גם עוזר לשחזר את צורתו המקורית של העור.

המרכיבים העיקריים של הנוסחה הם קרניטין, קואנזים Q10 וקריאטין.

ככל שאנו מתבגרים, האספקה הטבעית שלנו של קרניטין פוחתת. הנוסחה מסייעת לחדש את השכבות הטבעיות של הגוף כדי לשמור על הרקמה הרכה שלנו חלקה וחזקה אך מוצקה.

בינתיים, הקארטין שבנוסחה, עוזר למנוע הזדקנות העור, על ידי גירוי הייצור קולגן של הגוף.

 

איך לקבל עור גמיש?

כאשר הגוף צעיר, קו האנזים Q10 רווי בגוף שלנו בשביל לשמור על הגמישות שלו. עם הגיל, הרמה של קו אנזים זה נופלת ואז לעור קשה יותר לאחות את עצמו מחדש.

בזכות הנוסחה המכילה את הQ10, העור שלך יכול עדיין להראות חטוב ונראות של לחות טבעית, לא משנה מה גילך האמיתי.

 

תמיד יש לך זמן להיות יפה

ישנם ימים שאת פשוט לא מוצאת את הזמן להתמרח בקרם לחות לאחר המקלחת. עם סדרת ניוואה "אין שאוור" הושק גם - קרם הגוף למקלחת Q10 למיצוק הגוף. באמצעות תכשיר זה את מקבלת את כל ההטבות המוכרות של קרם הגוף לעור מזדקן בזמן המקלחת וחוסכת לך בזמן.