מה הסוד שלי לשימור נעורי העור? טיפוח Q10!

אין סיבה שתראי מבוגרת יותר מגילך האמתי. טיפוח להפחתת מראה הקמטים Q10 עוזר להגן על עורך מפני הזדקנות מוקדמת . העניקי לעורך מראה צעיר

השתמשי במוצרי סדרת Q10 ללוחמה והפחתת מראה הקמטים

עור צעיר ומוצק - מי לא היה רוצה? אך הזדקנות העור הוא תהליך אינדיבידואלי ומשתנה מאדם וחברו, מהיר או אטי יותר בהתאם לגנטיקה וסגנון החיים של כל אחד. תכשירי טיפוח NIVEA Q10 עומדים לרשותך כאשר מדובר בתהליך הזדקנות העור.

העובדות מאחורי הסדרה Q10

העובדות מאחורי הסדרה Q10
קו-אנזים Q10, או פשוט Q10, מיוצר בגוף שלנו באופן טבעי ותרומתו חשובה לפעילות כל תאי הגוף. קו-אנזים, זהה לויטמין, קיים בכל הגוף ותומך במגוון תהליכים חיוניים לחיים. כמו כן הוא פועל גם כנוגד חמצון להגנה מפני רדיקלים חופשיים בתוך ומחוץ לתאים. רדיקלים חופשיים פוגעים בתאים ומאיצים את תהליך הזדקנות העור. בנוסף, Q10 נמצא בקרום התא וליפידים על פני שטח העור ופועל כנוגד חמצון. Q10 גם מגן על העור מפני הנזק הנגרם על ידי קרינת השמש UV. 

תוצאוד המחקר של NIVEA
כל מוצרי NIVEA הם תוצר של שילוב בין תרבות חדשנות מפותחת ביותר לבין ניסיון של למעלה מ-100 שנה במחקר העור של ביירסדורף. המדענים של NIVEA חקרו את ההשפעה של Q10 במשך כמעט 100 שנה, הם בדקו את התפקיד של קו-אנזים Q10 בעור האנושי והתחילו לשלב אותו במוצרי הטיפוח מאז שנת 1998. עד היום, מוצרי Q10 מבוקשים ביותר בכל רחבי העולם: מוצר מסדרת Q10 נמכר כל 2 שניות.

העור זקוק לאנרגיה והגנה

קו-אנזים Q10 הקיים בעור חיוני לייצור האנרגיה ומגן על העור מפני מתח הנגרם על ידי התחמצנות. אך הכמות של Q10 בעור פוחתת עם השנים. תכשירי טיפוח המכילים Q10 תומכים בעור שלנו ביעילות רבה. 

Q10: גילוי מדעי

  • מדען אמריקאי פרדריק ל. קראן גילה את הקו-אנזים בשנת 1957.
  • כימאי בריטי פטר דניס מיטשל חשף כיצד פועל Q10 בתוך התאים. הוא קיבל פרס נובל בכימיה על עבודתו בשנת 1978
  • מדעני ביירסדורף היו הראשונים לחקור את השפעת הקו-אנזים Q10 על העור ומשתמשים בו במוצרי הטיפוח מאז שנת 1998.

המחקר שלנו על Q10 עבור העור שלך

לאחר הנחת מוצר המכיל Q10, הקו-אנזים חודר את כשבת העור העליונה ונספג בעור. כך, בשימוש קבוע, העור מקבל רכיב בעל ערך רב.

המחקר שלנו על Q10 עבור העור שלך

המדענים שלנו במרכז המחקר של ביירסדורף, במשך עשרות שנים קובעים סטנדרטים בינעולמיים בפיתוח הקו-אנזים  Q10 עבור תכשירים קוסמטיים.

המחקר שלנו על Q10 עבור העור שלך

המדענים של NIVEA היו הראשונים לשלב את Q10 במוצרי טיפוח העור מס מרקט.

תכונות של קו-אנזים Q10

שני התפקידים החשובים ביותר של קו-אנזים Q10 בגוף האדם הם ייצור אנרגיה והגנה על התאים.

מוצרי NIVEA להפחתת מראה הקמטים והצלוליט המכילים Q10

מזה זמן רב משתמשים ב Q10 כרכיב בעל ערך רב במוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג, כמו סדרת NIVEA Q10.

להראות צעירה יותר: לא רק בפנים

מוצרי NIVEA המכילים Q10 לטיפוח הידיים

 עור הפנים שלך רגיש וחשוף להשפעה סביבתית במשך היום. מהסיבה הזאת, קרם יום  NIVEA Q10 Plus Anti-Wrinkle Energy Day Care SPF 15, הוא חיוני והכרחי.

 

להראות צעירה יותר: לא רק בפנים

מוצרי NIVEA המכילים Q10 לטיפוח הידיים

הידיים חושפות את גילך האמתי. טפחי את עור הידיים עם קרם ידיים NIVEA Q10 Anti Age Hand Creme, המסייע למנוע את הופעת סימני הגיל ביעילות.

להראות צעירה יותר: לא רק בפנים

מוצרי NIVEA המכילים Q10 לטפח את עור הגוף שלך

עם הגיל העור מאבד את גמישותו ומיצוקו בכל חלקי הגוף. תחליב גוף NIVEA Q10 Firming Body Lotion תורם למיצוק העור תוך שבועיים של שימוש קבוע!

סרום NIVEA Q10 plus

קבוצת המחקר של NIVEA רכשה ניסיון רב שנים של מומחיות וידע מקצועי על קו-אנזים Q10 בתוך עור האנושי. את יכולה ליהנות מהמידע הזה באמצאות היתרונות של הנוסחה היעילה במיוחד של סרום הפנינים Q10plus Anti-Wrinkle Serum Pearls.

הפטנט
 

סרום הפנינים החדשני NIVEA Q10plus Anti-Wrinkle Serum Pearls מכיל את הריכוז הגבוה ביותר של רכיב פעיל הקיים בתוך העור באופן טבעי Q10, מבין כל מוצרי הסדרה. לראשונה בהיסטוריה של NIVEA, פנינים המכילות את הרכיב הפעיל Q10 משולבות עם ג'ל לחות ליצירת נוסחה יעילה במיוחד התורמת לעידון מראה הקמטים. הנוסחה הייחודית של Q10, בעלת פטנט, חומצה היאלורונית וקריאטין מפחיתים את מראה הקמטים באופן הנראה לעין ומסייעים במניעת הזדקנות עור מוקדמת. למראה עור חלק, מעודן וצעיר.

תמיד טרי: עם שיטת משאבה
 
עוצמת הלוחמה בקמטים של הסרום משתחררת ונכנסת לפעולה בכל שימוש מחדש. בזמן לחיצה על לחצן המשאבה, הפנינים מתפרקות בתוך ג'ל הלחות להפעלת נוסחה יעילה במיוחד הנספגת בעור. השתמשי בסרום הפנינים NIVEA Q10 plus Anti-Wrinkle Serum Pearls  בבוקר ובערב. סרום הפנינים מסייע לחליק ולעדן את מרקם העור ולכן משמש גם כבסיס מושלם לאיפור. 

השארי צעירה לאורך זמן!

על מנת לתמוך ולסייע לשגרת הטיפוח שלך להפחתת מראה הקמטים, הקפידי על אורח חיים בריא והשארי פעילה. עם תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית ושינה סדירה את תעזרי לעורך להיראות מוצק וצעיר לאורך זמן .

כיצד לשמר את נעורי העור והגוף לאורך זמן

פעילות ספורטיבית

הודות לפעילות ספורטיבית רקמות העור נהנות מזרימת דם מוגברת יותר, דבר המתבטא במראה עור צעיר ורענן. כמו כן, את גם מחזקת את המערכת החיסונית שלך. את אפילו לא חייבת לבצע פעילות ספורטיבית מכוונת. פשוט השתמשי במדרגות במקום מעלית - העור שלך יודה לך על כך. 

כיצד לשמר את נעורי העור והגוף לאורך זמן

הקפידי על תזונה נכונה

סידן, ברזל וויטמין C מסייעים למנוע הופעת סימני גיל. לכן הקפידי על אכילת ירקות, דגים וקטניות.

כיצד לשמר את נעורי העור והגוף לאורך זמן

הקפידי על כמות שעות שינה מתאימה

כמות שעות שינה מספקת מבטיחה פעילות סדירה של תאי העור. בזמן שינה הגוף שלנו מפעיל את מנגנוני ההתחדשות שלו. הקפידי על 7-8 שעות שינה בלילה. עורך יראה רענן וברי