הסטורית טיפוח העור

מוצרים שונים באים והולכים אך יש כאלה הנשארים בתודעה במשך דורות. חקרי את היסטורית הטיפוח במהלך השנים וגלי כיצד הקרם האייקוני של ניוואה NIVEA Creme . גלי את סיפור ההצלחה המתמשך של ניוואה

גלי את היסטורית טיפוח העור

כמה פעמים שגרת הטיפוח שלך השתנתה עם הזמן? גלי את מקורות טיפוח העור וכיצד הוא התפתח ברחבי העולם.

גלי את הסטורית טיפוח העור

במרוצת הזמן ובהתאם לאיזור רגאוגרפי. המאה ה-20 בישרה על בואו של עידן הזהב עבור מוצרי טיפוח העור - הם הפכו לנגישים עבור כל הנשים ולא רק למעמד הגבוה והעשיר. 

בדומה לעולם של טיפוח עור מודרני, האופנה באה והלכה. לדוגמה, בשנות ה-20 הכל סובב סביב מוצרים שיספקו מראה עור צעיר. זה היה חלק בלתי נפרד מתחושה תוססת של התקופה הנגרם על ידי פלפריות.

בשנות ה-60 נולדה שיטת טיפוח העור הרב-שלבי - ניקוי, מי פנים ולחות - שגרת טיפוח המוכרת לנו היום. עד שנות ה-90 ויטמינים התווספו לנוסחאות כדי לעזור להפחית את סימני ההזדקנות.

 
 נשים משתמשות בטיפוח עור במשך מאות שנים. אך שגרת הטיפוח השתנתה לא מעט 

טיפוח העור במרוצת השנים

במאה ה-16 וה-17 השתמשו במרכיבים טבעיים ליצור מיצרי טיפוח עור וקוסמטיקה. למשל, השתמשו בצמחים, אלכוהול וצמחי מרפה ליצירת מי פנים, משחות ותרופות לעור. בתקופה הזאת סבון היה נגיש רק למעמד העליון. 

טיפוח העור ברחבי העולם

נשים התעניינו בטיפוח העור מאז ומתמיד בכל ברחבי העולם. למשל, במצרים העתיקה השתמשו בתמציות שמנים ליצירת קרמים נגד קמטים. בתקופת רומא העתיקה היו מאוד נפוצים פילינגים לעור חלק העשויים מזרעים ודבש.

הסיפור של ניוואה - היסטוריית טיפוח העור

המותג ניוואה הפך לחבר קרוב ובן בית במשפחות רבות במשך 100 שנים, תמך בהן עם מוצרים פשוטים, יעילים ובעלי רכיבים מובחרים.

הכירי את הקרם של ניוואה NIVEA Creme

כולם מכירים את את קופסת הפח הכחולה, את הקרם הלבן הלבן והניחוח הניתן לזיהוי באופן מידי. למעשה, דורות שלמים בכל רחבי העולם אוהבים את הקרם הזה בזכות יתרונות הלחות שהוא מעניק והניחו הייחודי שלו - שם נרדף להגנה, טיפוח, אמון ואושר.

הסיפור של טיפוח העור של ניוואה

הסיפור של ניוואה התחיל בשנת 1890 כאשר רוקח דר' אוסקר טרופלוביץ רכש מעבדה להכנת תרופות דרמטריות בהמבורג. דר' טרופלוביץ עבד יחד עם יועץ מדעי ודרמטולוג פרופסור אונה. כאן הם יצרו את התחליב הראשון המשלב שמן ומיים.  

הם גילו את הבסיס למשחה שקראו לה  Eucerit ®. היא מבוססת על שעווה המופקת מצמר כבשים ופועלת כחומר מקשר. בזכותה, לראשונה, שמן ומים התחברו ללא התפרקות ויוצרו בסיס לקרם יציב ולבן שלג. לפניו, כל האמולסיות הגיבו לשינויי טמפרטורה והתפרקו לחלקים עצמאיים של מים ושמן.

קרם המכיל ליפידים ושמנים, בעל ניחוח ייחודי, הושק בשנת 1911. זה סימן את תחילתה של ההיסטוריה מותג שאין כמוהו.

 

ההשפעה של הקרם של ניוואה NIVEA Creme

כאשר המוצר הושק לראשונה, *NIVEA Creme* יצר סערה - לא רק בגלל היותו מוצר חדשני, אלא גם בגלל האריזה.

שימוש במכונה מיוחדת לאריזת הקרם בתוך קופסת פח היה רגע היסטורי, אשר סימן נקודת מפנה בתעשית הקוסמטיקה המודרנית.

זה לא הפתיע שקרם לבן כשלג הפך ללהיט בין לילה. השימוש בקרם נעשה לעור הגוף, הפנים, הידיים, אך גם לעור התינוק בגלל היותו עדין במיוחד. לפני השקת הקרם *NIVEA Creme* בשנת 1911, האפשרות היחידה שעמדה לרשות האנשים הייתה מיים, סבון ופודרה.

שלוש שנים מאוחר יותר, הקרם של ניוואה נמכר כבר ב 34 מדינות. היום זהו עדיין המוצר המוביל והנמכר ביותר של ניוואה, כאשר מאז השקתו נמכרו למעלה מ 15 מיליארד קופסאות.

הידעת?

  • הקרם של ניוואה *NIVEA Cream* הוא הקרם האוניברסלי ביותר והכי רב שימושי מבין כל המוצרים של ניוואה. 
  • הקרם של ניוואה *NIVEA Cream* מגן על העור בתנאי מזג אוויר קר בזכות כשבת הגנה שהוא מעניק לעור.
  • הקרם של ניוואה *NIVEA Cream* מתאים לכל סוגי העור.
  • הקרם של ניוואה *NIVEA Cream* מתאים לשימוש כקרם פנים, קרפ גוף וידיים.
  • הקרם של ניוואה *NIVEA Cream* הוא יותר מקרם, זהו חברו הטוב ביותר והמגן העוצמתי ביותר לעור שלך.