הגיינה נשית: תחושת ניקיון מלאה

טיפים חשובים עבור הגיינה נכונה . זהו חלק חיוני בשגרת הטיפול היומיומית שלנו, וזה כולל גם את האזור האינטימי שלך. כולל גם את האזור האינטימי שלך. אנחנו מסבירים איך לשמור על זה כמו שצריך ומה חשוב לשים לב.

טיפול עדין ומתון

פחות זה לפעמים אומר יותר

המרכיב החשוב ביותר של היגיינה נשית הוא לשמור על עדינות. ג'ל מקלחת רגיל ומוצרים המכילים סבון עלולים לייבש את העור הרגיש ואף כדאי להיזהר ולהימנע לחלוטין עם מרכיבים כמו בושם ואלכוהול באזור. יש לשמור על שכבת החומצה הטבעית של העור, מוצרי הטיפול בהם את משתמשת צריכים להיות מנוטרליי pH, במילים אחרות, הם צריכים להיות בעלי חומציות זהה לעור הרגיש.
באזור האינטימי שלך יש רמת חומציות pH מועטה. לכן, במקום להשתמש בתחליב מקלחת קונבנציונאלי או סבון, יש להשתמש רק במוצרים המותאמים לרמת הPH (חומציות) של האזור האינטימי שלך תוך כדי שטיפה במים פושרים. רמה זו היא בדרך כלל בין 4.0 ל 4.5.
אנו ממליצים גם לנסות להימנע לכוון את זרם המים ישירות לאזורים רגישים מכייון שזה יכול להכניס חיידקים. 

שימי לב לרמת החומציות

 רמת ה- pH הנמוכה של 4.0 עד 4.5 היא ההגנה המושלמת מפני חיידקים וחיידקים. 
בכדי לשמור על רמת חומציות קבועה, כדאי שתשימי לב לאבקת הכביסה שלך: יותר מדי שאריות אלקליין בכביסה שלך עלולות להשפיע על החומציות (הצמיחה) הנרתיקית.העור באזור האינטימי שלך בעל רמת חומציות גבוהה יותר. 

בואי וגלי איך לדאוג לעצמך בצורה נכונה

 פתוגנים. הגנה זו יכולה להישמר עם מוצרי היגיינה הנשית הנכונה. 
לטיהור עדין, טיפול ורעננות, נסו את NIVEA Intimo טבעי - מגבונים לניקוי אינטימיים מרעננים.הצמחייה הנרתיקית, שכבת המגן של הנרתיק, מספקת הגנה אמינה מפני 

לשמור על רמת הPH (חומציות) הטבעית שלך

 
ניוואה לשטיפה אינטימית "פרש" כבר נבדק באופן גניקולוגי ודרמטולוגית ומשאיר תחושה נעימה של הגנה, רעננות ורווחה.השתדלי לבחור מוצר שאינו מכיל סבון או צבעים.

הגיינה נשית: השתמשי אך ורק ומרכיבים עדינים

 להיגיינה נשית כגון: Intimo Natural Fresh או Intimate Care Wash Lotion, המוצרים פותחו במיוחד עבור הצרכים של האזור האינטימי שלך ולכן מספק הגיינה והגנה אופטימלית. המוצר אינו מכיל סבון ונבדק באופן גינקולוגי ודרמטולוגי.
המוצר שלנו מטפח את העור עם הנוסחה המכילה תמצית קמומיל קלה ושומר על רמת החומציות הטבעית של העור עם חומצה לקטית. שכבת ההגנה החומצית באזור רגיש זה בפרט לא צריכה להיות חשופה לסבונים אינטנסיבים - אחרי הכל, היא מגינה עלינו מפני זיהומים פטרייתיים לא רצויים."אם את רוצה להשתמש בתכשירים מעבר למים, נסי את המוצרים המיוחדים