תחליב שנספג במהירות לממהרים בבקרים

איך להתחיל כמו שצריך את הבוקר? רוב האנשים צריכים להספיק הרבה דברים בבוקר, אבל לפעמים הזמן יכול לשחק לטובתם. אפשר לנצל את הזמן באופן יעיל כאשר אנו חושבים מחדש על שגרת הבוקר שלנו

איך ניתן לחסוך זמן בבוקר

תן לשגרת הבוקר שלך דחיפה על ידי התמקדות בהכנה מהלילה הקודם.

ההכנה היא התשובה

בין אם מדובר בהכנת הבגדים למחרת או ארוחת צההריים הארוזה שלך, הכנה היא המפתח לשגרת הבוקר חלקה וללא לחץ. אל תמצא את עצמך לחוץ בזמן כי לא תכננת

שגרת בוקר : איך לחסוך בזמן

הבוקר הוא בדרך כלל השלב המכריע, המלחיץ והלחוץ ביותר ביום, בעיקר אם יש לך משפחה שלמה להכין לקראת היום. 
אבל זה לא בהכרח צריך להיות ככה.

קחו שליטה בבוקר על ידי יעול שגרת הבוקר שלכם ושמרו לעצמכם את דקות השינה החשובות. 
נסו לארגן מה שניתן עוד בערב שלפני ולדחות לבוקר רק מה שאי אפשר לבצע בערב. אולי זה אומר לארוז את התיק שלך לעבודה, שטיפת השיער שלך או לזרוק את הפחים החוצה - בבוקר תהנו מכך שכל המטלות נעשו כבר.

שים לב לזמנים, בוקר זה עניין של תזמון. 
למשל, שים לב לכמה זמן לוקח לך לאכול את הארוחת בוקר, להתקלח או כל התארגנות שגרתית בבוקר. גישת תזמון נכונה בבוקר תעזור לכם להפרד משגרת בוקר מלחיצה

תפסו שליטה על הבוקר שלכם

הפוכו את שגרת הבוקר שלכם ליעילה יותר באמצעות הטיפים והטריקים שלנו

המדריך שלנו לשגרת בוקר רגועה

מקלחת מרעננת

להתחיל את היום עם מקלחת מרעננת זאת דרך מצויינת לתת לגוף ולנפש להתעורר. נסה להשתמש בג'ל ל מתחיל את היום עם מקלחת ממריץ הוא דרך מצוינת להתעורר הגוף והנפש. נסה להשתמש ג'ל למקלחת עם ניחוח מרענן וממריץ כמו * ג'ל רחצה ניוואה Power Refresh *.

המדריך שלנו לשגרת בוקר רגועה

הוסיפי לחות על העור שלך

השתמש בקרם לחות הנספג במהירות כמו הקרם גוף של ניוואה  Express Hydration כך שתוכלי להתלבש בתוך שניות ולהמשיך בשגרת היום במהירות.

המדריך שלנו לשגרת בוקר רגועה

שגרת הטיפוח והיופי בבוקר

שגרת היופי והטיפוח עור בבוקר שלך משתנה מאדם לאדם, אבל יש דרכים לסייע לצמצם את זמן. וותרי על מוצרי איפור רב שימושי כמו שפתון וסומק כתמים או, אם נכנסת לבלגן אמיתי, השאירי את השפתון שלך בתיק ומרחי אותו אחרון - תמיד תהיינה הזדמנויות!

המדריך שלנו לשגרת בוקר רגועה

לאכול ארוחת בוקר דשנה

ארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר של היום ומכילה ודלקים חומרים מזינים ואנרגיה לגוף שתעזור לעבור בוקר עמוס, אי אפשר לוותר עליה. לכן, הכינו מה שאפשר בערב לפני ובכך גם ישאר מספיק זמן בבוקר כדי לאכול בשקט.

המדריך שלנו לשגרת בוקר רגועה

צא מהדלת

ההכנות האחרונות לפני היציאה של הדלת כוללות לעתים קרובות ששרת אירועים של הרגע האחרון (כמו לחפש את המפתחות בשביל לנעול). בכדי לעזור ברגעים האחרונים האלה צריך ללכת בצורה חלקה ככל האפשר, ולנסות להכין מה שאפשר מראש (ותמיד לשמור את המפתחות שלך במקום שלהם שנראה לעין)

טיפים איך לצאת מהמיטה בבוקר בקלות

  • הימנע ללחוץ על "נודניק" כאשר אתה מנסה להשתיק את השעון המעורר. בזבזת דק מיותרות עד הפעם הבאה שיצלצל.
  • שתה כוס מים ברגע שאתה מתעורר. כך תגביר תפוקת האנרגיה שלך.
  • האזן למוזיקה האהובה עלייך, כך תעורר את חושייך בצורה הטובה ביותר.
  • את מכונת הקפה שלך תכין בערב שלפני, כך לא תיאלץ לנקות אותה על הבוקר.

קרם לחות במקלחת: סדרת אין שאוור של ניוואה

מחפשת דרך נוחה יותר למרוח את הקרם לחות בבוקר? התחילי להשתמש במוצרי in shower של ניוואה - קרם גוף תחליבי שמזין ומעשיר את הגוף בלחות בעת שימוש המקלחת. לאחר מריחה של התכשיר במקלחת יש לשטוף מייד והעור נשאר ספוג בלחות ורך כמשי. הקרם לחות נספג מייד כך שתוכלי להתלבש מהר ולהתחיל את היום בזמן.