שאלות הקשורות לניוואה סאן?

מצא את התשובות כאן

1. איך העור שלי הופך שזוף?
קרני ה UV מהשמש מעוררים את תאי פיגמנט של העור בכדי ליצור את המלנין (פיגמנט חום) כאמצעי הגנה. המלנין מופק באופן טבעי על ידי הגוף שלך שסופג את קרינת ה UV ונלחם ברדיקלים חופשיים. ייצור מלנין הוא תגובת ההגנה הטבעית שלנו לאור השמש. חשוב להכיר כי היכולת לייצר שיזוף או צבע העור הטבעי של הפרט משפיע על הרגישות שלהם לנזק לעור.

2. מה הוא אפקט ההגנה מהשמש (SPF)? 
הSPF הינם ראשי תיבות של המילים sun protection factor המתארים את כמות הזמן בה ניתן להחשף לשמש מבלי לקבל כוויות שמש וזאת בהתאם ליכולות ההגנה העצמית של העור שלך. (למשל, אפשר להישאר במשך 10 דקות בשמש מבלי לקבל כוויות שמש). 
בהמשך לדוגמא, מוצר עם SPF 10 למעשה מכפיל את ה"זמן הגנה עצמית" ב10 (10X10 = 100 דקות). 
לכן, הגנה מפני השמש תלויה גם בסוג העור שלך.
הכמות המוומלצת היא:  2 מ"ג / cm2 עבור יישום אחד, כלומר, בערך אורך אצבע אחת של המוצר על הפנים או 2-3 כפות של מוצר עבור גוף המבוגר הממוצע

3. מה היא הכמות הממולצת ?
ההגנה הניתנת על ידי מוצר לטיפול בשמש תשתנה בהתאם לכמות ששמים. לכן יש למרוח את המוצר בשמש על כל חלקי העור. חלקים של הגוף נשכחים לעתים קרובות הם הצוואר האחורי, החלק הקדמי של החלק העליון של החזה ואת הגב של הרגליים. שימוש התמרוק הוא אחד הגורמים המרכזיים להגנה יעילה בשמש: תמיד יש למרוח  לפני חשיפה לשמש כדי להבטיח הגנה מראש. 
יישום אחד בקורלציה 2-3 כפות למבוגרים הממוצע. החל שוב כל 2 שעות, בכל מקרה לאחר שחייה, מגבת והזעה.

4. האם ילדים זקוקים למוצרים שונים להגנה מפני השמש למבוגרים?
ילדים רגישים במיוחד לנזק שנגרם עקב קרינת UV. העור העדין שלהם עדיין פגיע, ובמקרה של ילדים קטנים מאוד, ההגנה הטבעית של העור שלהם לא מפותחת במלואה. עובי העור המלא ויכולת הפיגמנט לא מגיעים במלואה עד לבני הנוער. שכיחות כוויות שמש בילדות קשורה לסרטן העור בגיל מאוחר יותר ולכן ילדים צריכים להשתמש במוצרי טיפוח לשמש עם SPF גבוה עד גבוה מאוד. יתר על כן, ילדים אוהבים להתרחץ ולשחות. זה מקטין את יכולת ההגנה על העור שלהם UV ושוטף את מסנני UV במידה מסוימת. כדי לשמור על רמת ההגנה של השמש ממושכת ככל האפשר, קרמים לילדים שלנו תרסיסים מפותחים עם "עמיד במים נוספים" וילדים לשחות & לשחק עם תכונות עמידות לאורך זמן.

כמו הארכת המבחן עבור "עמיד במים נוספים", שבו משתמשים לעשות אמבטיה עבור 4x20 דקות על פי תקן מאושר על ידי "אירופה קוסמטייקס", ההגדרה שלנו עבור עמידות מים לאורך זמן כאשר עושים אמבטיה עבור 6x20 דקות לאחר מריחת המוצר ולאחר מכן ההגנה הנותרת לשמש צריך להיות יותר מ -50% מהערך המקורי.

5. האם אני יכול להאריך את ההגנה על ידי השמש על ידי מריחה מחודשת של קרם הגנה?
אפקט המגן לא יגדל על ידי מריחה מחדש. לכן חשוב להתחיל עם גורם הגנה גבוהה כבר מההתחלה. שימוש רגיל לאחר מגבת, שחייה וכו ', אבל לפחות כל שעתיים, תסייע לשמור על רמת ההגנה שנבחרה

6. מה הכוונה ל"עמיד במים" ?
לבדיקת עמידות המים באירופה קיים תקן מקובל שאושר על ידי קוסמטיקה אירופה (ארגון הגג של תעשיית הקוסמטיקה). בעקבות תקן זה, כל המוצרים שלנו לטיפול בשמש בעלי עמידות במים נבדקו במכונים חיצוניים חיצוניים ועברו את הקריטריונים להתנגדות למים. הנבדקים שהו באמבטיה במשך 2x20 דקות (עמיד במים) או 4x20 דקות (עמיד מאוד במים).לאחר השימוש בתכשיר וכניסה למים , ההגנה יעילה ב50% מלפני הכניסה למים. לכן,   ולאחר מכן את ההגנה על השמש הנותרים צריך להיות יותר מ -50% מהערך המקורי. לכן, "עמיד במים" לא אומר שההגנה מהשמש היא לאורך זמן בלתי מוגבל.

7. האםניתן להשתמש במוצר הגנה מפני השמש מהשנה שעברה או שזה יהיה פחות יעיל?
אנו מבטיחים את איכות המוצר עבור 12 חודש לאחר הפתיחה. 
ניתן להשתמש במוצר בעונה הבאה רק בתנאי שהמוצר מאוחסן בתנאים רגילים בטמפרטורת החדר ולא נראה מקולקל במרקם לא טבעי או בעל ריח מוזר. 

חיי המדף מוגבלים על ידי גורמים כגון אי יציבות פיזית (הפרדת התחליב), שינויים בבושם וצבע המוצר. והדעה הרווחת שה SPF של מוצרי טיפוח מהיום הראשון פוחתת לאורך זמן ורק מוצרים טריים מספקים הגנה מלאה אינה נכונה.

8. האם ניתן להשתמש במקדם הגנה של ניוואה יחד עם מוצרי ניוואה אחרים (לגוף ולפנים) 
זה אפשרי. כאשר אתה משתמש במקדם הגנה של ניוואה, מומלץ לחכות בין 15-30 דק' לפני שימוש במוצרי ניוואה לגוף וניוואה טיפוח הפנים. 
בצורה זו, האפקטיביות של מערכת ההגנה והמסננים מפני השמש (UVA/UVB) נשמרת  

9. מהן הסיבות העיקריות עבור אלרגיות השמש?
אלרגיות השמש נגרמות על ידי מתח חמצוני כתוצאה של UV- המפריש רדיקלים חופשיים בתאי העור. זה מפעיל את המערכת החיסונית  וגורם תהליכים דלקתיים ותסמינים אלרגיים רבים. בסביבות 20% מהאנשים באוכלוסייה סובלים מעור רגיש.  זה לא ממש מסוכן אבל מאוד לא נעים לכל האנשים הרלוונטיים. אנחנו יכולים לנסות למנוע אלרגיות השמש עם מערכת הגנה מאוזנת UVA / UVB, במיוחד עם הגנת UVA גבוהה. בנוסף, ויטמין הגנה פעיל כגון ויטמין E יכול לעזור לחזק את עמידות העור חשיפה לשמש. על מנת לענות על שאלותייך לגבי מאפייני טיפוח העור בשילוב עם רמות שונות של הגנה מהשמש, אנו מציעים לך מגוון רחב של קרם / תחליב הגנה בצורת תרסיסים. עבור אנשים בעלי עור רגיש, אנו ממליצים על מוצרי  NIVEA Sun Protect.

10. איך ניתן לטפל בבגדים שנכתמו במוצרי טיפוח (כתמים צהובים על הבגדים)?
המוצר מכיל מסנני UV שונים המגנים על העור מפני קרינת UVA ו- UVB. מסנני UVA בפרט נוטים לעשות כתמים צהובים. הכתם נוצר בעיקר אם הבגדים באים במגע עם העור לפני שהמוצר נספג לחלוטין. במקרים כאלה יש לבצע רחצה מקדימה לבגדים ללא כל חומר ניקוי ב 30 מעלות צלזיוס, לאחר מכן יש לכבס עם חומר ניקוי נוזלי ב 30 מעלות צלזיוס. 
אם הכתמים עקשנים ועדיין גלויים לעין לאחר שטיפה אנו ממליצים להשרות את הבד בתמיסת חומצת לימון (50g adic ציטרית במים 1L) למשך שעה. 
היזהר בבדים עדינים. בדוק את המוצר לפני השימוש בפועל במקום לא פולשני. לחלופין, ניתן לטפל בכתמים עם מסיר כתמים בכביסה לחלודה מסחרית על בדים בהתאם להוראות המוצר. לאחר מכן יש לשטוף עם חומר ניקוי נוזלי על 30 מעלות צלזיוס. 
באופן כללי, הימנעו מאקונומיקה, מוצרי חמצן, כמו גם אבקות כביסה ושטיפה בטמפרטורות גבוהות. אזהרה: שים לב שחומצת לימון היא מסוכנת במקצת במקרה של מגע בעור (מגרה, רגישות), של מגע עין (מגרה), של בליעה ושל שאיפה (מגרה). מגע עור יכול לייצר דלקת ושלפוחיות, ונזק רקמות (תלוי באורך המגע). מסיבה זו, אנו ממליצים בחום ללבוש כפפות מגן בעת טיפול בחומצת לימון ולא לנשום אבק חומצת לימון.

11. למה אני לא משתזף כלכך כאשר אני משתמש במקדם הגנה, מאשר ללא השימוש?
אנשים רבים חושבים, כי מקדם הגנה עם גורם הגנה (SPF) גבוה מאוד, מונע שיזוף - ובמקום, מעדיפים להשתמש במוצרים בעלי SPF נמוך. אבל גם עם הגנה מפני קרני השמש גבוהה יותר, תוכלו להשתזף. זה ייקח קצת יותר זמן, אבל עדיין עורך ישתזף. מוצרים עם הגנה גבוהה מהשמש נועדו בשביל להגן מפני כוויות שמש ו UV- המשפיע על הזדקנות מוקדמת של העור. 

12. מה אורך חיי המדף עבור מוצרי NIVEA?
לכל מוצרי NIVEA יש חיי מדף מוכחים של לפחות 30 חודשים ממועד הייצור, אלא אם כן הם בעלי תאריך תפוגה או בעליי שימוש ספציפי. חשיפה לחום ואור עשויה להוביל, לאחר זמן, לאי יציבות מסוימת במבנה הבסיסי של המוצר. אנו מציעים לזרוק את כל המוצרים הישנים שעלולים להיראות בעלי מרקם מוזר (גרגירי, מימי או דהוי, או אם הריח השתנה.)

13. מהן הסיבות לאלרגיות השמש?
אלרגיות השמש נגרמות על ידי מתח חמצוני כתוצאה של UV- המפריש רדיקלים חופשיים בתאי העור. זה מפעיל את המערכת החיסונית  וגורם תהליכים דלקתיים ותסמינים אלרגיים רבים. בסביבות 20% מהאנשים באוכלוסייה סובלים מעור רגיש.  זה לא ממש מסוכן אבל מאוד לא נעים לכל האנשים הרלוונטיים. אנחנו יכולים לנסות למנוע אלרגיות השמש עם מערכת הגנה מאוזנת UVA / UVB, במיוחד עם הגנת UVA גבוהה. בנוסף, ויטמין הגנה פעיל כגון ויטמין E יכול לעזור לחזק את עמידות העור חשיפה לשמש. על מנת לענות על שאלותייך לגבי מאפייני טיפוח העור בשילוב עם רמות שונות של הגנה מהשמש, אנו מציעים לך מגוון רחב של קרם / תחליב הגנה בצורת תרסיסים. עבור אנשים בעלי עור רגיש, אנו ממליצים על מוצרי  NIVEA Sun Protect.

שאלות נוספות?

ניתן לפנות אליינו באמצעות הטופס המקוון