האם יש לך שאלות בנוגע לטיפוח השפתיים?

מצא את התשובות לשאלותייך כאן.

1. למה צריך טיפול מיוחד לשפתיים?

העור על השפתיים שלך הוא דק מאוד רגיש.למעשה, בשפתיים יש רק שכבה דקה בכדי להגן על עצמם מפני גירויים חיצוניים. מוצרי טיפוח השפתיים שומרים על מצב בריאותי של העור וחשוב לשמור על רמות לחות מתוחזקות כראוי לשמירתן. 
זה חשוב במיוחד בכדי להגן על השפתיים שלך מפני השפעות חיצוניות כגון קור, רוח וקרינת UV. 
על מנת להגן על השפתיים שלך, צריך לטפל בהם במהלך כל היום, (ולא רק כאשר יוצאים מהבית). עונת החורף בפרט (או סביבה ממוזגת מאוד בקיץ) יכולה להיות קשה מאוד לשפתיים שלך, מכיוון שהשפתיים יכולים להתייבש במהירות והדבר גורם ליובש, לסדקים ואף דימום מהשפתיים. 

2. האם יש סכנת התמכרות כאשר משתמשים במוצרי טיפול שפתיים באופן קבוע?

אין הוכחות מדעיות לכך שהשימוש במוצרי שפתיים עלול להוביל להתמכרות פיזית. לתכשירים חיצוניים אין השפעה על ייצור השומנים האנדוגניים של העור. עם זאת, אם רק כמות נמוכה של שומנים מופקים, ייתכן שיהיה צורךלשהתמש במוצרי שפתיים מספר פעמים ביום, במיוחד בחורף עקב טמפרטורות נמוכות ולחות נמוכה של האוויר. ואילו טיפול קבוע בשפתיים יישאיר אותן רכות יותר.

3. שפתיים סדוקות - מה אני יכול לעשות?

אם השפתיים שלך מתייבשות ונסדקות, עלייך לפעול באופן מיידי. הפתרון הטוב ביותר הוא מוצר שיכול להקל על יובש ומסייע לשפתיים, כמו גם לתמוך בתהליך הריפוי. מוצרי טיפוח השפתיים של ניוואה עוזרים באופן מיידי ודחוף במקרים אלו. 

4. האם השפתיים יכולות להשתזף?

פיגמנט העור הטבעי מסייע לעור לסנן את קרני ה- UV המסוכנות באור השמש. למרבה הצער, השפתיים אינן מכילות כמעט מלנין. אז בשמש ישירה, השפתיים תמיד צריכות להיות מוגנות עם מוצר בעל SPF. מוצרי NIVEA Lip Care(labello) מכילים SPF15. אנו ממליצים על גורמי הגנה גבוהים יותר אם אתה על החוף או בהרים. ואל תשכח: קרני UV עדיין יכול להשפיע על השפתיים שלך גם אם זה מעונן. מגוון NIVEA Lip Care כולל את Sun Protect הזמין כ- SPF30.

שאלות נוספות?

ניתן לפנות אליינו באמצעות הטופס המקוון