יש לך שאלות בנוגע לניוואה טיפוח פנים?

מצא את התשובות לשאלותייך כאן

1. מדוע מוצרי לחות כלכך חשובים לעור הפנים?

מים משחקים תפקיד בולט לעור שנראה בריא. שכבת ההורמונים מכילה 30%-10% של מים, ואילו בשכבות העמוקות אף יותר. העור עם מאזן לחות אופטימלי הוא גמיש וחלק. כמות לחות בעור שאינה מספקת עלולה לגרום לעור מחוספס ויבש. עור יבש יכול גם לאבד את הגמישות והאלסטיות של העור ובכך נותן מראה לא בריא והתקלפויות. בשל כך, הלחות מאוד חשובה עבור עור בריא ומאוזן היטב. 
מוצרי NIVEA Face Care עוזרים להזנת העור פנים ומעשירים בלחות לעור שלך.

2. מהו טיפול יעיל לעור הפנים יבש?

הדרך הטובה ביותר לטפל בעור יבש היא איזון טוב של ניקוי עדין וטיפוח לחות מזין. מוצרי NIVEA לעור יבש פותחו במיוחד כדי לענות על הצרכים הללו. אתה יכול למצוא את ההמלצה לסוג העור על המוצר. מוצרי הניקוי לעור יבש של ניוואה מסירים בעדינות וביסודיות שאריות איפור וזיהומים תוך כדי התחשבות ושמירה על איזון הלחות של העור. מוצרי טיפוח של NIVEA מספקים לעור לחות ושומנים בצורה אינטנסיבית. הם מגנים על העור עצמו ומסייעים במניעת התייבשות. יתר על כך, הם מזינים את העור לעור חלק ובריא. NIVEA מציעה מוצרים מיוחדים לעור יבש, למשל: NIVEA Nourishing Day Care, תחליב ניקוי מפנק או NIVEA קרם ניקוי עדין.

3. מה יכולים להיות הגורמים לעור הפנים יבש?

שכבת הקרניים של העור (שכבה קורנית) מכוסה ברצועת הידרו-ליפיד. יחד הם מהווים מחסום מגן אשר אחראי על ההגנה מפני זיהומים חיידקיים כמו גם שמירה על איזון לחות העור שלך. נזקים במנגנון זה עלולים לגרום להתייבשות העור ואילו פגיעה בשניהם, עקב גורמים חיצוניים ופנימיים, יכולה לגרום לעור יבש. גורמים חיצוניים הם השפעות אקלימיות, כגון: רוח, אוויר מחומם מרכזי, לחות אוויר נמוכה, טמפרטורות גבוהות ונמוכות וקרינת UV. כמו כן, הרגלים האישיים שלך משחקים גם תפקיד רלוונטי, למשל שימוש מופרז של מוצרי טיהור אגרסיביים כמו גם כמה תרופות, מתח, צריכה נמוכה של נוזלים והרגלי תזונה. גורמים פנימיים כגון השפעות הורמונליות, מחלות או הזדקנות העור יכול להיות גם סיבות לעור יבש.


4. למה אני צריך להשתמש במוצרי ניקוי פנים מותאמים?

ניקוי הוא הצעד הראשון בשמירה על היופי הטבעי מראה בריא של העור שלך. מוצרי NIVEA ניקוי פנים פותחו במטרה לשחרר את העור בעדינות אך ביסודיות של איפור, וזיהומים מבלי לייבש אותו או לתקוף את שכבת מגן (PH). המוצרים פותחו בהתחשבות במאפיינים הספציפיים של סוגי העור השונים ומכין את העור לקראת תשכירי הפנים הבאים ששמים. 

5. מה ניתן לעשות במקרים של נקבוביות גדולות בעור?

השלב הראשון יהיה ניקוי יומיומי בכדי להסיר את עודף השמנוניות מן העור ולשטוף עם מוצרי ניקוי ושטיפה, לאחר מכן יש להשתמש בטונר פנים על פי סוג העור שלך. 
בנוסף, רצוי להקפיד על ניקוי עמוק עם מסכת פנים או פילינג פנים 1-2 פעמים בשבוע. אנו ממליצים להשתמש במוצרי הלחות הקלים ( light moisturising ) של  NIVEA Face Care 

6. באיזו תדירות עליי להשתמש במוצרי פילינג לפנים?

לעור רגיל, מעורב או פגום ניתן להשתמש במוצרי פילינג 1-2 פעמים בשבוע כדי להגביר את השפעות הטיהור של מוצרי ניקוי פנים. מוצרי פילינג של NIVEA שוטפים בעדינות אך ביסודיות שמנונויות וזיהומים ומסיר את תאי העור המתים על ידי עיבוד מכני קל על שכבת העור העליונה. NIVEA מציעה מוצרי פילינג מיוחדים כגון NIVEA Skin Refining Scrub או NIVEA Anti-Blemish 3-in-1 Cleanser. לבעלי עור רגיש לא מומלץ להשתמש בפילינג לעתים קרובות מדי, וצריך לוודא כי המוצר מתאים במיוחד לסוג העור הרגיש שלהם.

7. מה היתרון בשימוש בטונר בנוסף לניקוי הפנים שלי?

מוצרי ניקוי מנקים את העור בעדינות אבל ביסודיות משרידי איפור, שמנוניות וזיהומים. תכשיר מי הפנים המסילריים החדש עוזר בנוסף גם להסיר מסקרה במים. טונר מסייע במיוחד לטהר את עור הפנים. זה מסיר שארית האיפור והלכלוך ומרענן את העור שלך. הטונר של ניוואה לעור יבש ורגיש בעל תכונות מרגיעות ואילו NIVEA אקווה אפקט טונר לעור משולב מספק אפקט מזכך. בסך הכל, זה נותן לעור עמוק טיהור סנסציוני ותחושת עור רענן.

8. מהי התועלת בשימוש במוצר מיוחד לעיניים?

המאפיין של העור סביב העיניים שלך הוא מיוחד מאוד בהשוואה לחלקים אחרים של עור הפנים. העור מסביב ומתחת לעיניים הוא דק מאוד ויש לו רקמת שומן תת עורית חלשה יותר. הוא רגיש מאוד ומגיב לשינויים בתוך הגוף, במיוחד שינויים הקשורים לנוזלים הכרחיים. בגלל רגישות זו, את התוצאות של שינויים אלה ניתן לראות תחילה באזור סביב העיניים בצורה של עיגולים כהים או קווים עדינים. מוצרי NIVEA Eye Care, למשל NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Eye Care, הם קלים ונטולי בושם ומסייעים להפחית את מראה הקמטים ולמזער מעגלים כהים מתחת לעיניים על מנת לתת לך עור חלק וקורן למראה.

9. למה כדאי להשתמש במוצרי ערב (קרם לילה) בזמן?

בערב ובלילה, כאשר העור הוא רגוע יותר, תהליך התחדשות של חלוקת התא מאיץ. מסיבה זו התמיכה של תהליך התחדשות היא הפונקציה החשובה ביותר עבור מוצר לילה כמו כן גם מתן לחות וטיפול. לכן, יש לקחת את ההזדמנות כדי לספק את העור עם קרמים מותאמים במיוחד. בנוסף להשפעת התחדשות הגדולה יותר שיש במוצרי טיפוח לילה, ההרכב שלהם שונה מוצרי טיפוח יום כפי שהם אינם מספקים הגנה UV נוסף, אשר אין צורך בו בלילה.

10. מה גורם לעור שלי להזדקן בטרם עת?

ישנן סיבות שונות המשפיעות על הזדקנות מוקדמת של העור. הגורם החשוב ביותר הוא קרינת UV באור השמש, אלא גם השפעות חיצוניות אחרות כמו אורח חיים בריא או לחץ פסיכולוגי יכול להשפיע על הזדקנות מוקדמת. גורמים אלה מעוררים את היווצרות מוגברת של רדיקלים חופשיים בעור אשר הם הגורם העיקרי להזדקנות מוקדמת של העור. NIVEA מציעה מוצרים מיוחדים לטיפול פנים עם SPF, כגון NIVEA לחות יום עם טיפול SPF 15 או Q10 נגד קמטים יום טיפול עם SPF 15 או SPF 30.

11. האם מוצרי טיפוח ליום יש תכונות הגנה על השמש ?

גורם הלחץ העיקרי להזדקנות מוקדמת של העור שלך הוא קרינת UV באור השמש. לכן, מוצרי הטיפוח פנים של ניוואה בעלי מסנני UV ויכולים לעזור להפחית את השפעת האור UV על עור הפנים שלך. באופן כללי, ההשפעה העיקרית של קרם לחות היא להגדיל את תכולת הלחות בעור מה יגרום לעור להיראות רענן ונינוח יותר. קרם לחות המכיל מסנני UV, בנוסף מגן על העור מפני קרני UVA / UVB. כאשר רמות ההגנה משתנות עבור מוצרי NIVEA Face Care השונים, בדוק תמיד את הודעות האריזה עבור ה- SPF המדויק של המוצר על פי בחירתך. מוצרי NIVEA Face Care עם SPF, למשל NIVEA Moisturizing Day Care עם SPF 15, ועוזרים להגן על העור מפני השמש. במקרה בו יש צורך להשתמש במוצרים מיוחדים לטיפול בשמש כמו למשל כאשר הולכים להשתזף או לשהות באור השמש אינטנסיבי, פיתחנו במיוחד את מגוון מוצרי NIVEA Sun Care שלנו על פי התאמתך. 

12. האם יש צורך להשתמש במוצרי טיפוח שונים בקיץ בחורף?

תנאי העור של הפנים יכולים להשתנות בהתאם לשינויים עונתיים. בחורף, העור בדרך כלל הוא מייובש לעומת הקיץ. למרות שסוג העור יכול להשתנות במהלך השנה, השינויים בהתנהגות העור יכולים להיות קטנים או גדולים. אם מצאת את שגרת הטיפוח הופטימאלית שלך לאורך כל השנה, אין צורך לעבור מגוון מוצרים אחרים.לעומת זאת, אם אתה מרגיש את העור אינו מטופח מספיק או חסר לחות מספקת, זה הגיוני להשתמש במוצרים עשירים יותר לחות, כמו למשל. NIVEA לחות יום או טיפול NIVEA מזין יום טיפול בחורף.

13. מה הכוונה למוצרים 'ללא קומודונים' ?

מוצרים "ללא קומדונים" נקראים כאשר הם הוכיחו שהם אינם חוסמים את הנקבוביות שיחולות לגרום להתפתחות קומודונים (לכלוך מתחת לעור 'שחורים'). גורמים רבים יכולים לשחק תפקיד היווצרות של שחורים על הפנים. גורם פוטנציאלי הוא עודף שמונניות אשר מוביל לסתימה של בלוטות החלב ובכך לעורר את העור כדי ליצור 'שחורים'. מוצרי ניקוי לא קומדוגניים ומוצרי טיפוח הם במיוחד עבור עור נוטה פגום (בעיקר שמן שמנוני ועור משולב).

שאלות נוספות?

ניתן לפנות אליינו באמצעות הטופס המקוון