יש לך שאלות לגבי הקרם הרב שימושי וניוואה סופט?

מצא את התשובות לשאלות כאן.

1. מהם סוגי העור בהם ניתן להשתמש בניוואה סופט והקרם הרב שימושי של ניוואה?

קרם NIVEA ו- NIVEA Soft מתאימים לכל סוג עור לטיפול בפנים, בגוף ובידיים. מהמוצרים שתבחר יהיו תלויים בצרכי טיפוח העור האישיים שלך. למשל, אם העור שלך זקוק לטיפול אינטנסיבי ועשיר, קרם NIVEA הוא הבחירה הנכונה, בעוד ש- NIVEA Soft מספקת לעור לחות מרעננת, מתפשטת בקלות, והיא אידיאלית למציאת קרם על שטחים גדולים יותר של הגוף.

2. במה שונים הקרם הרב שימושי של ניוואה לקרם ניוואה סופט?

קרם NIVEA הוא תחליב מים בשמן. זה אומר שהוא מכיל טיפות מים רבים מהולים בשמן. כתוצאה מכך, העור שלך מקבל טיפול אינטנסיבי משלב השמן החיצוני ולאחר מכן מספק את הלחות. 
לעומת זאת, NIVEA Soft הוא תחליב שמן-במים: טיפות שמן קטנות מוטמעות במים. לכן קודם השכבה החיצונית של ניוואה סופט עשוייה מים ונספגת במהירות בעור, מה שנותן לעור תחושת לחות ורעננות. רק לאחר מכן, טיפות שמן דקות פועלות להמשך טיפוח העור. 

3. מדוע אנו מייצרים את הקרם NIVEA ללא חומרים משמרים?

קרם NIVEA הוא תחליב מים במים (W / O), כלומר טיפות מים זעירות "שוחות" בשכבת השמן. שלא כמו שמן-במים (O / W),תחליב לדוגמא, שזה סוג של תחליב מים והנוסחה מציעה לחות מינימלית עד למיקרואורגניזמים. ומסיבה זו אפשרי לייצר את קרם NIVEA באחידות וכמעט ללא התפלגות של טיפות (מרקם) התחליב. מיקרואורגניזמים (חיידקים) רבים שהוכנסו על ידי הצרכן לא ישרדו בתמרוק ואף יחוסלו.

4. האם אני יכול להשתמש קרם NIVEA על התינוק שלי / פעוט אם יש לו עור יבש?

לתינוקות עם עור יבש מומלץ להשתמש בקרם NIVEA. קרם NIVEA אינו מכיל חומרים משמרים או צבעים והוא מתאים לצרכים הספציפיים של תינוקות עם עור יבש, רגיש במיוחד.

שאלות נוספות?

ניתן לפנות אליינו באמצעות הטופס המקוון