Bath Care

האם יש לך שאלות הקשורות לסבונים ומוצרי הרחצה של ניוואה?

מצא את התשובות לשאלותייך כאן.

1. האם כמות מוגברת של מקלחות יכולה להזיק לעור שלי?

מוצרי הרחצה של ניוואה פותחו על ידי מומחים. למעשה, כל מוצרי טיפוח הגוף של ניוואה מכילים שילוב מיוחד של מרכיבים בכדי לתת לעור תחושת הגנה, דבר העוזר להגן על העור מפני אובדן לחות. מקלחת או רחצה אינה מזיקה לעור. עם זאת, בהתאם לסוג העור ואת איכות הטמפרטורה של המים, רופאי עור ממליצים לעתים קרובות לא להתקלח או לרחוץ יותר מאשר פעמיים ביום כדי לשמור על האיזון של העור. 
עור מסוג רגיש ויבש מצריך תשומת לב לתגובת העור כדי להגדיר את המקלחת האישית שלהם ולהגביל את הרחצה.

2. איך אני יודע איזה מוצר מתאים לי?

בכדי לבחור את מוצר ניקיון הגוף של ניוואה המתאים במיוחד בשבילך, עלייך קודם להבין מהם הצרכים המיוחדים שלך ואז לשלב את הבחירה על פי הניחוח האהוב עלייך ואפילו האופי שלך.
בחירת המוצר לניקוי הגוף של ניוואה צריך להתאים עוד מהאישיות והצרכים שלך עד שתמצא מה שאתה מחפש דרך הריח האהוב עלייך והמצב רוח אליו אתה רוצה להכנס.
את מוצרי הגוף ניתן לחלק לג'ל מקלחת המושלמים לחיי היום-יום שלך ולג'ל מקלחת  המכילים ניחוחות מיוחדים בכדי להעניק רגעי הנאה נוספים ולהבטיח רגעים מענגים. 
אם אתה שואף לתחושת של רעננות, אז המוצר הנכון בשבילך הוא ג'ל למקלחת השקוף. הנוסחאות השקופות, מכילות תמציות שמן ומשלבות רעננות וטיפוח לעור. 
אם אתם מעדיפים להתפנק באמבטיה, אז הכנו בשבליכם את תחליב ניוואה לאמבטיה עם הניחוח המקורי שכוללת את נוסחת הטיפוח המוכרת. 
אם אתם מחפשים התאמה לצרכים ספציפיים יותר כמו: פילינג, עור יבש מאוד או רגיש, NIVEA Body Cleansing מספקת את המוצר המתאים. 

ומעכשיו, זה עכשיו רק שאלה של בחירת את הריח שאתה הכי אוהב בקטגוריה על פי בחירתך.

3. איך מוצרי הרחצה וניקוי הגוף של ניוואה מטפלים בעור?

כדי להבטיח את הטיפול הטוב ביותר , בסדרת המוצרים של ניוואה לניקוי הגוף קיימים חומרים פעילים מתונים ועמידות המוצר מאושר דרמטולוגית. 
רוב המוצרים הם בעלי רמת חומציות לעור ניטרלית. 
בנוסף, הרבה מוצרים מפותחים כדי לענות על הצרכים של סוגי העור השונים.
למשל, המגע הנעים על העור היבש של תחליב הרחצה בשמן שלנו עם חמאת שיאה ושמן אגוז המקדמיה מכיל שמנים ואת הפרו ויטמין בנוסחה המקורית של ניוואה. 
נוסחאות עדינות במיוחד פותחו עבור העור הרגיש ביותר כדי להבטיח טיהור רך בהתאמה אישית וטיפול.

4. כמה מוצרי אמבטיה יש להשתמש כאשר אין מידע על התווית?

כמות "מדגמית" קטנה (30 מ 'מקסימום) במים מספיקה, אך ניתן לדכא את המוצר באופן אינדיבידואלי בהתאם לעוצמות הנדרשות (למשל כמות הקצף) של המוצר

5. האם ניתן להשתמש במוצר ניקוי הגוף של NIVEA גם כשמפו?

כן, בדרך כלל מוצרי NIVEA ניתן להשתמש גם עבור השיער שלך, בעיקר אם אתה גבר. מוצרי ניוואה לגבר  למקלחת של ניוואה מיועדים לניקוי הגוף, הפנים והשיער. את הביצועים הטובים על השיער הוא אושר על בדיקות מוצר בשימוש על ידי גברים. 
מה שכן, כל המוצרים שלנו לניקוי וטיפוח הגוף פותחו בעיקר כדי לענות על הדרישות של העור שלך.

6. אילו מוצרים הם הטובים ביותר לשימוש כאשר סובלים מעור רגיש בזמן הריון?

להיות בהריון עשוי לשנות באופן זמני את תכונות העור כמו הורמונים ולהשפיע על מאזן המים של הגוף והעור שלך יהיה לחוץ בגבולותיו. 
עכשיו, העור שלך צריך להשיג את הביצועים הטובים ביותר. רמות גבוהות יותר של הורמונים ולחץ מתיחת העור עלול להוביל תחושה יבשה של העור. הימנעי מן הרחצה מוגזמת במים חמים מאוד- זה עלול לייבש עוד יותר. 
במקום זאת, חווי את התחושה המפנקת של מוצרי ניקוי הגוף של ניוואה, למשל: ניוואה סופט תחליב רחצה או קרם הרב שימושי "סנסטיב" לעוד עדין.

7. מדוע סבונים מוצקים נסדקים ונשברים?

למרבה הצער, בעיה זו יכולה להתרחש פחות או יותר בכל סבון מוצק שהוא לאחר שימוש ארוך טווח. 
סדקים אלה נוצרים כאשר הסבון הוא נרטב ואז למעשה מתייבש לתקופות ארוכות, מידי יום..  
אבל! הסדקים אינם משפיעים על הביצועים הטהורים של המוצר. התוצאה היחידה של הסדקים עשויה להיות בעיה אסתטית אם חלקיקי לכלוך מצטברים בסדקים אשר ניתן לפרש כתמים כהים בסבון.

שאלות נוספות?

ניתן לפנות אליינו באמצעות הטופס המקוון

לחווית רחצה מושלמת