אחריות סביבתית

המחוייבות שלנו לסביבה

עבורנו, "טיפוח" הוא יותר מאשר רק חלק מהעסק שלנו, זה מבטא את האחריות שלנו לאנשים והסביבה. אנו מייצרים באיכות גבוהה מוצרי טיפוח העור ויש לי יותר מ -100 שנים מומחיות המחקר. המאמצים שלנו מהווים חלק מאסטרטגיית הקיימות הבינלאומית של ביירסדרוף "אכפת לנו" (we care)

מוציאים את המיטב מחומרי הגלם

חלק מחומרי הגלם שאנו משתמשים במוצרים שלנו נמצאים באספקה ​​מוגבלת ולכן לא תמיד הם ייהיו זמינים. אנו תומכים במקורות ברי קיימא ופועלים לפתח חלופות העונות על הסטנדרטים האיכותיים שלנו.

על שמן הדקלים

אנו פועלים למען אחריות סביבתית וחברתית. פעילותינו נובעת לא רק מהצלחה כלכלית אלא גם בפעילות למען הגנת הסביבה, קיום סביבת עבודה בטוחה ומחויבות לחברה. אחריות חברתית הינה תהליך מתמשך המציב מטרות, נקודות מבט ואמצעים חדשים. מעל לכל, אחריות חברתית הינה אמונה המתקדמת תוך כדי למידה. מטרתנו היא להשתפר - ובכך, להפוך את החיים של היום ומחר - לטובים יותר.

אלטרנטיבות לנסיויים בבעלי חיים

חברת ביירסדוף אינה משתמש בבעלי חיים לצורך ניסויים קוסמטיים. המדיניות שלנו נגד ניסויים בבעלי חיים קיימת עוד מלפני התקנה האירופאית משנת 2004. אנו מאמינים ששימוש בבעלי חיים לצורך ניסויים קוסמטיים הוא מיותר ולא נחוץ

החל ממרץ 2013, נכנסה לתוקף התקנה האירופאית שאוסרת על מכירת מוצרי קוסמטיקה ושיווקם אשר בוצעו בהם ניסויים בבעלי חיים. חברת ביירסדוף, עוד מלפני התקנה, שמה דגש על חלופות לניסויים בבעלי חיים לצרכי פיתוח המוצרים. 

מזה 20 שנה אנחנו עובדים בהצלחה מול מעבדות ניסוי ומחקרים. ביירסדוף פיתחה את מוצריה בהצלחה בשימוש במדע מבלי שימוש בבעלי חיים. 

ביירסדוף פיתחה מגוון רחב של שיטות ניסוי אחרות הפעולות ברמה יומיומית בחברה. 

איכות גבוהה, מינימום אשפה

אנו דוגלים בצמצום חומרי הגלם ברמה היומיומית מנייר, פלסטיק, ברזל ועוד... החברה דוגלת בשימוש במיחזור החומרים ככל שניתן. היום, קרוב ל100% מחומרי האירוז והגלם שאנו משתמשים הינם ממוחזרים למען איכות סביבה טובה יותר


מילוי השקיות הינה רק דרך אחת שאנו ממחזרים אריזות. הודות מיכלי מיחזור וחבילות מוצר לשימוש חוזר, כגון מכשירי סבון, נפח הפסולת מופחת באופן משמעותי. לדוגמה, מילוי בשקיות עבור מוצרי הג'ל למקלחת שלנו, מפחית למעשה את השימוש בפסולת ב75%.

נוסחאות (פורמולות)

הנוסחאות שלנו מכילות פחות מ80% רכיבים מאובנים

צריכה

אנו פועלים ללא הפסקה בכדי להפחית את הצריכה שלנו במים, אנרגיה וחומר גלם נדיר בייצור.

מיחזור

מוצרי האירוז שלנו מורכבים מ100% חומרים ממוחזרים

תחבורה

עם עיצוב האריזה החדשה שלנו אנו יכולים להעביר יותר מוצרים לכל משטח. זה יאפשר לנו להפחית את פליטת CO2 שלנו על ידי 585 טון בשנה.

אירוז

צמצמנו את נפח האריזה שלנו ב -15% - וכך אנו חוסכים 350 טון פלסטיק בשנה.