1. מידע אישי

אם תהיה לך שאלה בנוגע למדיניות איסוף ושימוש מידע אישי, אנא קרא את מדיניות הפרטיות.

 

2. עדכון תנאי השימוש

עקב חידושים ועדכונים טכנולוגיים ומשפטיים רציפים, ייתכן שנבצע מעת לעת שינויים או עדכונים בתנאי השימוש באתר. לפני כל שימוש באתר מומלץ לבדוק את תאריך העדכון האחרון. העדכון האחרון נעשה באוגוסט 2010.

 

3. יוצא מן הכלל

אתר זה מיועד לשימוש על ידי תושבי המדינה שבחרת בדף הבית www.NIVEA.co.il בלבד ובהתאם לחוקים המקומיים. קיימת אפשרות כי החומרים באתר זה כולל מוצרים, מידע ושירותים אינם מתאימים או זמינים מחוץ לאזור זה. אם ההצעות, המוצרים והשירותים המופיעים באתר זה אסורים על פי חוק במדינה שבחרת, ראה אותם כמבוטלים. אנא בקר באתר www.NIVEA.co.il ובחר את המקום הרצוי כדי לעבור לעמוד המתאים.

 

4. זכויות יוצרים, סימנים מסחריים וזכויות קניין רוחני

כל עוד לא צוין במפורש אחרת, תוכן האתר, לרבות טקסט, תמונות, עיצובים גרפיים, וידאו, סאונד, הינו רכושנו, אלא אם כן צוין אחרת. (אנא ראה בחלק 4, הצהרה בנוגע לקישורים). 
שימוש בתוכן זה ללא אישור ניתן אך ורק לשימוש פרטי ובשום אופן אינו מיועד לשימוש ציבורי (הורדות, עריכה וכו'). שינויים, תרגומים, עריכות או עיבוד תוכן האתר מצריכים הרשאה כתובה על ידי חברת BEIERSDORF AG .

אין אישור לשימוש ללא הרשאה או שימוש לרעה בסימנים המסחריים ובסמלי הלוגו של חברת BEIERSDORG AG. לתשומת לבך, הפרה של זכויות יוצרים או זכויות בקניין רוחני עשויה לגרום לתביעה אזרחית ו/או פלילית.

 

5. הסרת חבות

המידע והתוכן באתר זה נערך ונבדק בתשומת לב רבה. יחד עם זאת, איננו יכולים לשאת באחריות על האקטואליות, האיכות או הדיוק של תוכן האתר. 
אתר זה מכיל קישורים לאתרים חיצוניים של ספקים אחרים. חברות Beiersdorf AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ ונציגיהן אינן מודעות לתוכן של אתרים של ספקים חיצוניים ואינן מקבלות כל אחריות או חבות לכל תוכן לא חוקי או הפרות חוק אחרות. יחד עם זאת, Beiersdorf AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ יסירו קישורים או תוכן אשר מפרים את החוק לאחר ידיעה חיובית כי הם מפרים חוקים ישימים.
אתר זה מספק מידע כללי בלבד ובשום אופן אינו מהווה תחליף למידע וייעוץ רפואי. במקרה הצורך, אנו ממליצים שתפנה לרופא או מומחה. חברות Beiersdorf AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ ונציגיהן לא יישאו בחבות בגין פעולות שנעשו על בסיס החומר הכלול באתר.
השימוש באתר זה והורדת נתונים מהאתר הם באחריות המשתמש בלבד.  חברות Beiersdorf AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ ונציגיהן לא יישאו בחבות בגין כל נזק הנובע מהשימוש באתר, לרבות קובצי מידע, תוכנה ו/או חומרה של המשתמש. החבות בדבר פגיעה בזדון ורשלנות נותרות בעינן.
 

6 . הוראות

לאכיפה בתחום השיפוט, יתר ההוראות אשר הינן בתוקף וניתנות לאכיפה בתחום השיפוט, נשארות בעינן. אם ברצונך לדווח על הפרות משפטיות הקשורות לאתר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

Beiersdorf AG
Unnastr. 48
20253 Hamburg
Germany

Telephone: +49 (0)40 – 4909 -0
Israel.Website@Beiersdorf.com